Konečně článek hodící se k názvu tohoto blogu

23. června 2015 v 15:22 | Rena |  Fotky
Ahoj!
Nějak nevím, co mám napsat na úvod. Celkově je hrozně těžký napsat dobrý úvod. Aby článek nějak nalákal na přečtení, aby nebyl moc krátký a aby byl k tématu...

V tomto školním roce jsme měli naposledy výtvarku. Což mě dost mrzí, protože to byl snad jediný způsob, jak se donutit ke kreslení.
Na znamení konce jsme dostali za úkol vytvořit projekt na zadání "kniha nebo kalendář". Můžete hádat, co jsem si vybrala já? :D Ani jsem nemusela dlouho přemýšlet, o čem takhle kniha vlastně má být.

Tak jsem se rozhodla, když už jsem se s tou knihou dělala ( a zabralo to 3 dny práce) a dostala jsem za ní dvě jedničky (:3), proč se s ní nepodělit i na blogu, že. Takže tady je:
Mimochodem, nemyslete si, že umím nějak skvěle malovat/tvořit , nebo tak něco. Připravte se spíš na opak. :DNejdřív si však musíte pustit nějakou hudbu! Bez ní to není ono.

A teď už opravdu ke knize. Doufám, že po přečtení článku dostanete chuť na čaj! :D

Doufám, že jde text nahoře i dole přečíst. Každopádně ta cedulka od čaje je tam přilepená a dá se s ní normálně hýbat... (jakože s tím provázkem i cedulkou). A ty fleky pod hrnkem jsou opravdu od černého čaje.


Snad je to vidět tak, jak má. Celej hrnek je vlastně údělaný z různých látek. Na tom hrnku sedí kočka (taky z látky) s nohama z provázků a taky provázkovým prutem, kterým v čaji loví ryby.


Konvička! A konečně nějaké ty informace. To okýnko se mimochodem dá otevírat a zavírat.


Z druhé strany je konvička "ozdobená" pravými čajovými lístky. Bohužel, jak jsem knihu pořád přemisťovala z místa na místo, spousta z nich opadla... proto tu stránku ani nevidíte celou. Ale vůňe černého čaje na knize ulpěla a to je důležité. Druhá stránka, doufám, že jste to poznali, se "pyšní" výňatkem z Alenky. A taky mým obrázkem, kde jsem začala nesnášet kreslení židlí. (ale vážně, ono jich tam není nějak moc, ale židle mě prostě nebavily. :D) A Alenka na skutečném obrázku vážně nevypadá tak divně, ta fotka ji zachytila nějak blbě. A jestli mi nevěříte, tak vám tu knihu pošlu, tak. :D


A teď už nějaké ty texty, bez kterých by to nebyla správná kniha, ale vytvarně se moc dobře nezpracovávají. Ale tak snad se dozvíte něco nového. Měli jste někdy některý z uvedených čajů? A jak vám chutnal?


Ty zajímavosti si přečtěte, jsou fakt zajímavý. :D


No a konečně poslední stránka. To jsem tak vzala čaj a lžičku a nějak náhodně kapala na papír. Pak jsem to s jednou lžičkou omylem přehnala a kapka se trochu rozrostla. A mě napadlo z toho udělat takové hodiny - jedna ručička ukazuje na čaj a jedna na nekonečno, což vlastně znázorňuje myšlenku, že doba čaje je nekonečná a... no však vy to chápete. A ten řetízek je z bavlnek a taky se s ním dá volně pohybovat.A to je opravdu vše. Snad se vám to aspoň trochu líbilo. Mějte se pěkně a užívejte si života,
Rena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký druh čaje máte nejraději?

Černý 44.4% (4)
Zelený 44.4% (4)
Bílý 0% (0)
Žlutý 11.1% (1)
Kvetoucí 0% (0)
Ovocný 0% (0)
Bylinný 0% (0)
Mate 0% (0)
Pur-ehr 0% (0)
Lapacho 0% (0)
Honeybush 0% (0)
Ajurvédský 0% (0)
Jiný (jaký? :O) 0% (0)

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 24. června 2015 v 8:44 | Reagovat

Tak to je nádhera, vážně se ti to povedlo. *-* Čaj mám díkybohu vedle sebe na stole. ;)

2 Rena R.L.C.T.G.C. Rena R.L.C.T.G.C. | Web | 25. června 2015 v 15:44 | Reagovat

[1]: Děkuju moc! :3

3 Awesome sestra Awesome sestra | Web | 18. července 2015 v 12:48 | Reagovat

Ten nápis na obálce se mi prostě nelíbí, ale to  jsem ti už říkala. Jinak je to fakt mov pčkný, prostě škoda toho nápisu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama