Nač čekat?

26. září 2014 v 15:25 | Rena |  Ostatní
Zdravím všechny náhodné i nenáhodné lidi, kteří sem náhodou či nenáhodou zavítali.
Právě jste rozklikli blog, který vznikl jako nový začátek, který občas potřebujeme všichni. Snad každý se někdy ve svém životě zastaví, ohlédně se na uplynulé období a začne přemýšlet ve stylu "nechtělo by to nějakou změnu?"
Tak jsem se asi před měsícem zastavila já, když jsem pochopila, že můj dosavadní blog byl jeden velký deníčkový chaos, který ani neměl pořádné jméno.

Bohužel přes týden nemívám moc času a vlastně celkově je můj život jedno velké nestíhání, takže nebudu moci psát často (však taky trvalo měsíc, než jsem blog vůbec založila). Ale o to víc bych se chtěla věnovat nějaké té.. lepší kvalitě článků?

No dobrá, přejděme k tomu, o čem tento blog vlastně bude.

Určitě se nebude jednat o detailní rozbor složení černých čajů. :D
Chtěla bych psát články. Recenze na knihy, filmy či seriály, různé články na téma, mé názory na cokoliv, ale i challenges, nebo ty typické deníkovské články podobné těm z mého starého blogu, protože těm se prostě nevyhnu (ale nesmí jich být moc).
Taky se tu objeví spoustu, ale spoustu věcí, narážek a odkazů ze světa Doctora who. Protože ať se mi to líbí, nebo ne, je to prostě moje největší záliba a tak to nehodlám ignorovat. :D

A to bude asi tak k úvodu všechno. Doufám, že si tento blog časem najde aspoň pár návštěvníků, že mi dlouho vydrží a třeba mi pomůže se častěji dostávat do dobré nálady. To totiž v poslední době silně potřebuju.

Mimochodem, vím, že tady ten design je strašnej a nemyslete si, že tu zůstane dlouho. Hned, jak budu moct, ho změním na něco... výstižnějšího. A taky zavedu rubriky a ankety a však víte... takové ty blogovské věci.

Tak zatím, mějte se hezky :)
Rena R.L.C.T.G
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E E | 26. září 2014 v 19:51 | Reagovat

Ty jseš strašně spisovná, víš to? :DDD Jinak se nedívej na to jméno, nic mě zrovna nenapadlo :# Jo, ten design bys rozhodně měla co nejdřív změnit :< Ale na tebe ten první článek celkem ujde :D

2 Elemia Elemia | 28. září 2014 v 20:48 | Reagovat

Super! Moc se těším na recenze, challenges a tak všechno a těch deníčkových článků se neboj, bavily mě i ty C:.
Ale teda, první článek blogu, jde z toho na mě hrozná nostalgie, úplně mi to nabízí myšlenku založit si zase blog, ale vím, že by mi to nevydrželo :').
A taky se moc těším na nový design, tenhle je vážně špatnej, ale chápu, že z těch přednastavitelných designů, co blog.cz nabízí je tenhle asi nejmenší zlo :D.

3 J. J. | 29. září 2014 v 0:31 | Reagovat

Jsem jediná, komu ty tvoje rozbory černých čajů připomněly Sherlockovy analýzy tabákovýho popela? ...Nicméně, máš to tu rozkošný už teď a tenhle design je náhodou naprosto parádní, líbí se mi ten nápis "hladina", jako kdybysme snad nevěděli, že tam ta hladina je. Autor je asi geniální.

Jinak mi ten tvůj popis toho, co tu bude, zní jako tvůj starej blog, ale ok, tenhle má aspoň lepší název - nebo se s ním víc ztotožňuju. A samozřejmě tím nemyslím, že to, co bylo na tvým starým blogu bylo špatný, tvoje články o tom, co se ti děje, byly úžasný, jen trochu málo frekventovaný (alá napíšu jeden článek každej měsíc).

No nic, chtěla jsem říct, že já tvým návštěvníkem určitě budu, už jenom proto, že mám radost z toho, že jsi mi tu novou adresu vůbec řekla. (Já vím, že ji máš na blogu, ale i tak. Já bych ti ji totiž neřekla, hahaha.) (Ne, to byl vtip. Samozřejmě, že řekla.) (Nebo ne?)

Zajímalo by mě, proč vždycky píšu takovýhle komentáře. Už s tím zase začínám.

[1]: Vždyť E je fajn jméno, nedovedu si představit nic výstižnějšího, co bys tam mohla napsat. (O čemž taky vypovídá moje jméno tady, ha, ha.)

4 Rena T, Rena T, | Web | 1. října 2014 v 19:11 | Reagovat

[2]: Děkuji, určitě si ho založ! Tvé články a zprávy o životě mi hrozně chybí, ale je pravda, že tě to musí bavit... :J
No, taky doufám, že design změním co nejdřív, bohužel pořád jsem si nenašla čas (a to už mám dva nápady na články, ach jooo)

[3]: Nevím, jestli jsi jediná. Ale musím se přiznat, že jsem ty rozbory napsala PRÁVĚ kvůli Sherlockovi :"D Byla to taková mini narážka, ale tak malá, že jsem nečekala, že si toho někdo všimne :D
Za ten druhý odstavec děkuji.
A za ten třetí taky.
A tvé komentáře jsou úžasné, budu ráda, pokud v nich budeš pokračovat :3

5 E E | 27. října 2014 v 8:17 | Reagovat

Jakože R mě cekem štveš :D Já se ti tady snažím napsat komentář a ty ho naprosto ignoruješ •...•

6 Elem Elem | Web | 27. října 2014 v 23:44 | Reagovat

[4]: Tak jsem s ten blog zkusila založit, motivace tu byla, tak snad mě to hned zase neomrzí :U

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama