Září 2014

Nač čekat?

26. září 2014 v 15:25 | Rena |  Ostatní
Zdravím všechny náhodné i nenáhodné lidi, kteří sem náhodou či nenáhodou zavítali.
Právě jste rozklikli blog, který vznikl jako nový začátek, který občas potřebujeme všichni. Snad každý se někdy ve svém životě zastaví, ohlédně se na uplynulé období a začne přemýšlet ve stylu "nechtělo by to nějakou změnu?"
Tak jsem se asi před měsícem zastavila já, když jsem pochopila, že můj dosavadní blog byl jeden velký deníčkový chaos, který ani neměl pořádné jméno.

Bohužel přes týden nemívám moc času a vlastně celkově je můj život jedno velké nestíhání, takže nebudu moci psát často (však taky trvalo měsíc, než jsem blog vůbec založila). Ale o to víc bych se chtěla věnovat nějaké té.. lepší kvalitě článků?

No dobrá, přejděme k tomu, o čem tento blog vlastně bude.

Určitě se nebude jednat o detailní rozbor složení černých čajů. :D
Chtěla bych psát články. Recenze na knihy, filmy či seriály, různé články na téma, mé názory na cokoliv, ale i challenges, nebo ty typické deníkovské články podobné těm z mého starého blogu, protože těm se prostě nevyhnu (ale nesmí jich být moc).
Taky se tu objeví spoustu, ale spoustu věcí, narážek a odkazů ze světa Doctora who. Protože ať se mi to líbí, nebo ne, je to prostě moje největší záliba a tak to nehodlám ignorovat. :D

A to bude asi tak k úvodu všechno. Doufám, že si tento blog časem najde aspoň pár návštěvníků, že mi dlouho vydrží a třeba mi pomůže se častěji dostávat do dobré nálady. To totiž v poslední době silně potřebuju.

Mimochodem, vím, že tady ten design je strašnej a nemyslete si, že tu zůstane dlouho. Hned, jak budu moct, ho změním na něco... výstižnějšího. A taky zavedu rubriky a ankety a však víte... takové ty blogovské věci.

Tak zatím, mějte se hezky :)
Rena R.L.C.T.G